У рамках робочої поїздки на Немирівщину завітав Народний депутат України Руслан Демчак побував в селі Чуків, де провів зустріч зі своїми виборцями. Разом з депутатом побували у Чукові голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Зустріч Народного депутата та керівництва району з жителями громади проходила в приміщенні Чуківського будинку культури.
Руслан Євгенійович розповів жителям громади про ситуацію в країні, про важливість для розвитку нашої держави реформ, котрі розпочато в Україні, зокрема й реформи децентралізації, про монетизацію субсидій, подальші напрямки роботи й ініційовані ним законодавчі ініціативи. Висловив народний депутат й свою позицію за кого з кандидатів голосуватиме на виборах Президента України. Кожен, хто завітав на зустріч, мав можливість задати Руслану Євгенійовичу запитання.
Варто відмітити, що діяльність народного депутата України Руслана Демчака досить активна та спрямована на вирішення багатьох проблем у виборчому окрузі. За його сприяння у виділенні субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток була проведена реконструкція системи опалення, закуплено інтерактивний комплекс та меблі для  Чуківської ЗОШ І-ІІІст.  ім. Івана Бенери. Закуплено та встановлено дитячі майданчики в селах Чуків та Остапківці, перекрито дах в ДНЗ «Колобок»  с.Чуків, проведено ремонт Будинку культури

На ряд запитань жителів села дав відповідь і голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, найбільше жителів села хвилювало питання субсидій, оплата за електроенергію, пільгового проїзду, функціонування місцевої лікарської амбулаторії.

Гарним подарунком для народного депутата та усіх присутніх стала концертна програма за участі аматорів сцени Чукова.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації