З робочим візитом Немирівський район відвідав Народний депутат України Демчак Руслан Євгенійович, а саме побував в Брацлавській громаді. Разом з депутатом побували на Брацлавщині і голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Зустріч Народного депутата та керівництва району з брацлавчанами проходила в приміщенні Брацлавського будинку культури

Першим питанням порядку денного був звіт голови Брацлавської об'єднаної територіальної громади Віталія Мазура. Присутніх було проінформовано про доходи та видатки за перший рік існування об'єднаної територіальної громади, обговорені пріоритети та перспективи розвитку на 2019 рік.
Руслан Євгенійович повідомив своїх виборців, адже обраний депутатом від 18 виборчого округу, куди входить і Немирівський район, про ситуацію в країні, подальші напрямки роботи та необхідність продовження реформ, в тому числі і реформи децентралізації, про здобутки та позитивні зміни, які відбуваються в державі.
Жителі селища дякували депутату за активну роботу на виборчому окрузі та  постійну підтримку Брацлавської ОТГ. За минулий рік завдяки соціально-економічній субвенції громада змогла реалізувати ряд проектів, а саме:придбання твердопаливного котла для  ДНЗ "Ромашка", мультимедійного обладнання, парт, меблів в Брацлавську школу, ще раніше за кошти субвенції були замінені вікна в ДНЗ "Ромашка" та Брацлавській ЗОШ, придбано музичну апаратуру в будинок культури, а в 2019 році за допомоги народного депутата планується провести капітальний ремонт вулиці Свято-Миколаївська та будівництво футбольного поля зі штучним покриттям в Брацлавській ЗОШ.

По завершенню зустрічі відбувся святковий концерт за участю аматорів сцени Брацлава.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації