15 лютого 2019 року на  Немирівщині відбулися заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В цей день, біля районного будинку культури зібралися ветерани війни в Афганістані,

учасники бойових дій на території інших держав, учасники бойових дій  в зоні АТО, громадськість міста, представники управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради,  районних служб міністерств  та відомств України, аби спільною ходою, з Державним прапором України пройти  до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, та віддати шану солдатам, які з честю виконували свій військовий обов’язок в горах Афганістану.

Урочисті заходи розпочалися із виступу голови районної організації ветеранів війни в Афганістані Івана Михайловича Ліщишина. Пісню «Петрове поле», присвячену нашому земляку Петру Козорізу, який загинув в Афганістані виконав Андрій Благодир.

Слова шани захисникам миру висловили перший заступник голови Немирівської райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови районної ради Аркадій  Собченко, голова районної ветеранської організації Іван Федоров, голова районної спілки ветеранів АТО Богдан Осадчий, начальник відділу освіти Немирівської міської ради Анатолій Пасічник.

У виконанні Анастасії Гаврилюк прозвучав вірш.

Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих, що полягли в Афганістані, а також тих мужніх і сильних земляків, що пережили страхіття тієї війни, але уже у мирний час відійшли у вічність.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації