21 січня 2019 року в  управлінні культури і мистецтв облдержадміністрації відбувся звіт галузі культури району по підсумках роботи за 2018 рік.

Звіт проходив у незвичному до цих пір форматі, причиною цьому стало те, що у районі створено і діє 6 об’єднаних територіальних громад.

Відділу культури треба було формувати звіт про роботу, спочатку в розрізі кожної ОТГ, а потім в цілому по району разом з усіма ОТГ.

Тому як для відділу культури, так і особливо для ОТГ, цьогорічна звітність стала свого роду відповідальним екзаменом. Тим більш, коли додати, що звітність охоплювала клубну, бібліотечну, музейну та музично-педагогічну роботу.

За підсумками провідних спеціалістів управління культури і мистецтв, галузь культури району належно витримала цей екзамен.

Район визнаний одним із кращих по таких показниках, як: кількість коштів, вкладених у проведення ремонтних робіт у закладах культури та участь працівників культури району в Міжнародних, Всеукраїнських і обласних фестивалях та святах, які проходили у м. Вінниця.

Тож, галузь культури району завершила роботу 2018 року з хорошими показниками.

Відділ культури райдержадміністрації