22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР, яке відбулось 100 років тому.

Повертаючись до історії, пригадаємо, що 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну. З нагоди свята відбулось покладання квітів до комплексу поховань загиблих воїнів у місті Немирів.

Участь у заходах взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови районної ради Аркадій Собченко, заступник Немирівського міського голови Іван Дзюбак. Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав життя за свободу України.

У цей день учні навчальних закладів провели флешмоб: створили «Ланцюг  Єдності» із 10- метрових  жовто-блакитних прапорів та пройшлись урочистою ходою, виконавши Державний Гімн.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації